Më mbaj mend (për 1 muaj)

Julka - Rio De Janiero  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  12

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Këngë e albumit:

"100% Shqip Vol.2"

Këngë e albumit:

"The Best Albanian Girls"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2004

Komente

Asnjë Koment

21/01/2005

2005-01-20T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rio De Janiero" kënduar nga Julka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Julka i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Julka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet