Më mbaj mend (për 1 muaj)

Julka - Sonte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

S'te kam prane vetes,
une tani s'te kam,
per puthjen tende,
pjesa jote jam.

S'te kam prane vetes sonte,
te mos ndjeja prane,
te me prekesh fytyren sonte,
lotet te mi thashe.

Refreni:
Hapi syte, shiko mua.
Jo asnje fjale ti mos me thuaj.
Hapi ti syte me shiko,
ti me mere, ti me fale, me kupton. (x5)Nuk kemi video për këtë këngë.


Julka
Publikimi: 17/01/2008


Julka - Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte".
3. Video është e këngës "Sonte", por nuk këndohet nga Julka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Julka:


Komente 0