Më mbaj mend (për 1 muaj)


Julka - Pa Ngjyra

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ngjyra".
3. Video është e këngës "Pa Ngjyra", por nuk këndohet nga Julka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Julka - Pa Ngjyra  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-12-01T16:45:01+00:00Krejt rastësisht u pamë pas një kohe të gjatë,asgjë për ty një jetë për mua,qmallem duke të t'parë thellë në zemrën e vrarë të dërgoj një puthje,akoma të dua.Të mbetëm pa fjalë,nuk mundem ta besoj dje ishim bashkë e sot më duhet të t'harroj.

Më gënjyen syt e tu,syt që doja unë,që mbi trupin tënd qanin dashurinë nuk ja ndanin duke më thën të dua tmerrsisht shumë.Më gënjyen syt e tu dhe nuk e di përse,që mbi trupin tënd qanin dashurin nuk ja ndanin duke më thën të dua-të dua vërtet.

Të mbetëm pa fjalë,nuk mundem ta besoj dje ishim bashkë e sot më duhet të t'harroj,më duhet të t'harrooououoj.

Më gënjyen syt e tu,syt që doja unë,që mbi trupin tënd qanin dashurinë nuk ja ndanin duke më thën të dua tmerrsisht shumë.Më gënjyen syt e tu dhe nuk e di përse,që mbi trupin tënd qanin dashurin nuk ja ndanin duke më thën të dua-të dua vërtet.(ref 2)..


Ky tekst u dërgua nga Doruntina
Më Shumë Këngë Nga Julka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet