A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
BIOGRAFIA: Juna është një këngëtare e njohur. Në Prill 2006, Juna merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Larg (Mendoj Per Ty)". Në Maj 2007, Juna merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Shikimi Yt". Në Maj 2009, Juna merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Vetem Nje"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Luljeta Kuraja

Mimoza Selimi

Sevi

Ema Bytyqi

Liliana Kanina

Meda (Nurimeda Kamberi)

Aida Hani

Sidorela Kelmendi

Mimoza Abedini

Emira Ademi


Tags: Juna, Juna Vata, Big Brother

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019