Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juna - Larg (Mendoj Per Ty)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Pjesëmarrëse në

Top Fest 3

Komente

Asnjë Koment

16/04/2006

2006-04-15T23:00:00+00:00Dhe nje engjell te takoja,
un ende do ti ri larg.
Dhe dua ty gabimin dhe lotet qe me falin,
jam e vogel ne kte bot,
ti je shpres ti je marzi.
Nje fllad i ngroht qe kur kthehet nuk e dii.

Ore qe kam pritur nuk ke faj,
her qe nuk erdhe nuk ke faj,
Ditet po ikin sy mbyll.
xxxxxxxxx

Leter e grisur mesazh,
ti ne shpirtin tim si zjarr.
Rrug flasin si nata pa gjum
Qytet paduk dhe pasqyr dhe premtime
nje loj fjalesh nuk shkojn larg
mund te fshihem sa do qe ti te jesh :

[ref2x]
LAARG
Ditet per ty kan mall nje nat do kthehesh praap,ti drit ne shpirt mungon mbyll syt gjej fort
dhe vete gjejj..

Dhe nje engjell te takoja,
un ende do ti ri larg.
Dhe dua ty gabimin dhe lotet qe me falin,
jam e vogel ne kte bot,
ti je shpres ti je marzi.
Nje fllad i ngroht qe kur kthehet nuk e dii.

Ore qe kam pritur nuk ke faj,
her qe nuk erdhe nuk ke faj,
Ditet po ikin sy mbyll.
xxxxxxxxx

Leter e grisur mesazh,
ti ne shpirtin tim si zjarr.
Rrug flasin si nata pa gjum
Qytet paduk dhe pasqyr dhe premtime
nje loj fjalesh nuk shkojn larg
mund te fshihem sa do qe ti te jesh :

[ref2x]
LAARG
Ditet per ty kan mall nje nat do kthehesh praap,ti drit ne shpirt mungon mbyll syt gjej fort
dhe vete gjejj..


Ky tekst u dërgua nga Tina
Më Shumë Këngë Nga Juna:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet