Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jurgen Çipi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Klos 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Jurgen Çipi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 29 Korrik 2017, Jurgen Cipi publikon videoklipin "Bashk'". Më datë 15 Nëntor 2017, Jurgen Cipi publikon videoklipin "A Ja Ka Vlejt". Më datë 23 Shkurt 2018, Jurgen Çipi publikon videoklipin "Mos U Dorzo". Më datë 8 Gusht 2018, Aldo Çomi & Jurgen publikojnë videoklipin "Sikur Ti" dhe është kujdesur janë për tekstin e këngës. Muzika e këngës u punua nga Joniad Banushi, ndërsa videoklipi u prodhua nga kompania DArt Channel. Më da...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Liço

KTK

Clevinjo

Lekssi

Ergi Zejnuni

Bourne

Lavo

Taku TLG

Flory

Sharku Mc

Tags: Jurgen Cipi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet