Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jurgen Kaçani - Unaza E Dores Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Kan then dashuria ne dorr te kismetit,
kush martohet sonte? Kjo vajza e detit. x2

Moj vajza e vlores, e bukur si ylli..
Unazen e dores ta blej une bandilli x2

(ref).
Unazen e dores,per vajzen e dores,
djali qe ta sodhi per nuse te mori.


Ky tekst u dërgua nga Stella Natikou

Jurgen Kaçani - Unaza E Dores
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unaza E Dores".
3. Video është e këngës "Unaza E Dores", por nuk këndohet nga Jurgen Kaçani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jurgen Kaçani:


Komente 0