Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jusi - Je Dashuri (Feat. Endrik)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Jusi: Isha dje dhe jap prape sot
Endem, e vetme rri
Kam frike dhe kam ftohte
Nuk pres askend te vije
Jam e zhgenjyer nga bota
Nga gjithcka dhe gjithkush
Sme duhen fjalet e kota
Skam zemren me cfare ta mbush

Endrik:Ndoshta me dhemb me shume se ti
Te te shoh zbrazeti ne sy
Te kaluaren nuk te njoh
Por me jep mundesi, me lejo
Te te them se ka akoma, ka ende dashuri
Thjesht ti zgjohu hapi syte
Lere veten te rilind perseri

Ref:Do te dua une, do me ndjesh me shume
Do me duash ti, do me duash e di
E shijoj qetesine kur ma dhuron ti
Do te ndjej me shume se ti je dashuri

Endrik: Ne asnje vend sdua te jem
Ne asnje vend ku ti mungon
Se nje tjeter sdua te kem
Vetem ti me ploteson
Me ty gjithe boten kam
Cdo gje merr jete nga ne
Me duaj per kete qe jam
Te te dua per ate qe je

Jusi:Dicka te tille s'e kam ndjere kurre
Me mesove te mos urrej
Mbi shpresen time kisha vene gur
Me mesove rrugen si ta gjej
Ti me ktheve endrren, me ktheve lirine
E plotesove gjysmen time
Ti me njohe me dashurine

Ref:Do te dua une, do me ndjesh me shume
Do me duash ti, do me duash e di
E shijoj qetesine kur ma dhuron ti
Do te ndjej me shume se ti je dashuri
Jusi Sinanaj
Featuring: Endrik Beba
Publikimi: 26/11/2015
Video Produksioni: SWART


Jusi - Je Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Dashuri".
3. Video është e këngës "Je Dashuri", por nuk këndohet nga Jusi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jusi Sinanaj:


Komente 0