Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jusi Sinanaj - Foli Zemra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Ka fol kjo zemer apo fole ti.
Ma thuj ma thuj se shum un du ta di.
Nje moment qe sa shum e kam prit.
E bekuar qofte kjo dite.

Fjalen sot thuje
Zjarrin ti shuje
Me zemren jo mos luj
Se shum te don

Fjalen sot thuje
Zjarrin ri shuje
Me zemren jo mos luj
A e di

REF.:
Se un te du
Te du
Zemer
Ma te mire nuk gjej
Se un te du
Te du zemer
Dashnin se rrej

Me merr malli sa here nuk te kam.
Me shum te du kur te dy jemi prane.
Ska moment qe ty nuk te mendoj.
Nganjehere dhe xhelozoj.

Fjalen sot thuje
Zjarrin ti shuje
Me zemren jo mos luj
Se shum te don

Fjalen sot thuje
Zjarrin ri shuje
Me zemren jo mos luj
A e di

REF.:
Se un te du
Te du
Zemer
Ma te mire nuk gjej
Se un te du
Te du zemer
Dashnin se rrej
Jusi Sinanaj
Publikimi: 10/02/2020
Muzika: De Vox
Teksti: De Vox
Orkestrimi: De Vox
Sax & Violin: Orjald Cerriku
Video Produksioni: Alpro
Distribution: Albaustralia RecordsJusi Sinanaj - Foli Zemra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Foli Zemra".
3. Video është e këngës "Foli Zemra", por nuk këndohet nga Jusi Sinanaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jusi Sinanaj:


Komente 0