Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jusi Sinanaj - Hana E Veres Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

REF. 2x:
Ti ishe hana e veres
Ishe drite e shpirtit tem
E tretur prej se gjallmi
E vetme jam tu u tret

Na jena dasht, na jena dasht,
A e din sa je-jena dasht
Si lej dot mas, kujtimet mas
Ti kisha dhon krejt
vec mu kthy prape na bashke

REF. 2x:
Ti ishe hana e veres
Ishe drite e shpirtit tem
E tretur prej se gjallmi
E vetme jam tu u tret

Pse e mohon, n'sy ma mohon
Ti po vun, amo jo s'e pranon
Jena dasht e di, dy zemra nje
Pse m'ke lon kurem kishe dashni

REF. 2x:
Ti ishe hana e veres
Ishe drite e shpirtit tem
E tretur prej se gjallmi
E vetme jam tu u tret
Jusi Sinanaj
Publikimi: 24/07/2020
Muzika: Sardi Mneri
Teksti: Sardi Mneri
Orkestrimi: Sardi Mneri


Jusi Sinanaj - Hana E Veres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hana E Veres".
3. Video është e këngës "Hana E Veres", por nuk këndohet nga Jusi Sinanaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Jusi Sinanaj:


Komente 0