Më mbaj mend (për 1 muaj)

Just X - Vuj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

VERSE 1
Ca ndodhi sot, Nuk e di se cka te kthevi.
Ndjenjat ne fund te detit, i kam cu.
Skam ca me bo
Syri bukur nuk te fjet.
Erdhi dhe me gjeti
me me zgjuu...

CKEMI CA BON, SI PO KALON
ZEMRA THOT SHUJ
POO VUUJ 2X

REF2X

AAA SHpirtin ja kom vraa...
Vetes nuk ja fal
Vuj une sot.

VERSE 2

I lumtur buk jam un
E lumtur le te jet ajo
Une vetes sja kom bo
Vetes sja kom bo
I lutem asaj une
RRall per mall ta shoh
Une jetoj ne kohee
Ne kohen qe skalo.

Ref 2x

AAAA shpirtin ja kom vraa
Vetes nuk ja fal
Vuj une sot..


Ky tekst u dërgua nga jetmir LJust X
Publikimi: 07/05/2020


Just X - Vuj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vuj".
3. Video është e këngës "Vuj", por nuk këndohet nga Just X.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Just X:


Komente 0