Më mbaj mend (për 1 muaj)


Justin Bieber & Cody Simpson - Home To Mama

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Home To Mama".
3. Video është e këngës "Home To Mama", por nuk këndohet nga Justin Bieber & Cody Simpson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Justin Bieber & Cody Simpson - Home To Mama  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/11/2014

2014-11-11T20:36:56+00:00(Cody Simpson)&(Justin Bieber)
I don't work hard when it's easy.
I put in work when it's hard.
Girl I never believed in love
Until I had yours
This is more than a season.
And I'm not just sprung.
I'm not afraid to tell you
That you're the one .
The one I wake up
Thinkin' about
The one I can run to
When I'm feeling down.
Life is all good when you're around.
Girl nobody from the past is
Beating you right now.

Cause I take you home to mama.
Let you meet my friends.
Cause you don't come with drama.
So I want you until the world ends.

You're way more than worth it.
But I don't feel like I deserve it.
You got the pieces,
You're my kind of perfect

(Justin):
I take you home,home,home to mama...


Ky tekst u dërgua nga Belieber
Më Shumë Këngë Nga Justin Bieber:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet