Më mbaj mend (për 1 muaj)


Justin Bieber - Christmas Love

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Christmas Love".
3. Video është e këngës "Christmas Love", por nuk këndohet nga Justin Bieber.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Justin Bieber - Christmas Love  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

09/02/2012

2012-02-09T19:41:50+00:00Baby I will not pout
Baby I will not cry
Cause I got your love this christmas time
When the snow's on the ground
And it's freezing outside
I got your love this christmas

On every list I've ever sent
You're the gift I'd love the best
So deck the halls and all the rest
Warm me up
With your christmas love

Hey angel in the snow
I'm under the mistletoe
You are the one
You're my very own christmas love
Tell Santa I'm cool this year
My present is standing right here
Thank God above for my very own christmas love, yeah

Like a beautiful tree, you can light up the room
Your kinda star, can't be removed
Like a beautiful carol, I get lost in your song
And I will forever sing along

On every list I've ever sent
You're the gift I'd love the best
So deck the halls and all the rest
You warm me up
With your christmas love

Hey angel in the snow
I'm under the mistletoe
You are the one
You're my very own christmas love
Tell Santa I'm cool this year
My present is standing right here
Thank God above
For my very own christmas love

All the lovers around the world (all the lovers)
Let me sing you Merry Merry Christmas
Merry Merry Christmas (and happy holidays)
And every boy and every girl
Stay close to the ones you love and thank God above
That you got someone this year
They can fill your heart with cheer

Hey angel in the snow
I'm under the mistletoe
You are the one
You're my very own christmas love
Tell Santa I'm cool this year
My present is standing right here
Thank God above
For my very own christmas love

Hey angel in the snow
I'm under the mistletoe
You are the one
You're my very own christmas love
Tell Santa I'm cool this year
My present is standing right here
Thank God above
For my very own christmas love
For my very own christmas love
(Give me a kiss baby)
(Give me a kiss baby)
For my very own christmas love


Më Shumë Këngë Nga Justin Bieber:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet