Më mbaj mend (për 1 muaj)


Justin Bieber - Somebody To Love

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Somebody To Love".
3. Video është e këngës "Somebody To Love", por nuk këndohet nga Justin Bieber.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Justin Bieber - Somebody To Love  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

14/04/2010

2010-04-13T23:16:59+00:00

[Justin Bieber:]
Ohh Ohh

For you I'd write a symphony
I'd tell the violin
It's time to sink or swim
Watch him play for ya

For you I'd be (Whoa)
Runnin a thousand miles
Just get you where you are
Step to the beat of my heart.

I don't need a whole lot
But for you I need I
Rather give you the world
Or we can share mine

I know that I won't be the first one
Given you all this attention
But baby listen

I just need somebody to love
I-I don't need too much
Just need somebody to love.
(Somebody to love)
I don't need nothing else
I promise girl, I swear.
I just need somebody to love.

I need somebody I-I need somebody
I need somebody I-I need somebody.

[Usher:]
Everyday I bring the sun around
I sweep away the clouds.
Smile for me (Smile for me)
I would take
Every second, every single time
Spend it like my last dime.
Step to the beat of my heart.

I don't need a whole lot
But for you I need I
Rather give you the world
Or we can share mine

I know I won't be the first one
Given you all this attention
But baby listen

[Justin Bieber & Usher:]
I just need somebody to love (Ohh, no no no no)
I-I don't need too much
Just need somebody to love.
(Somebody to love)
I don't need nothing else
I promise girl, I swear.
I just need somebody to love.

I need somebody I-I need somebody
I need somebody I-I need somebody.
(Somebody to love)
I need somebody I-I need somebody
I need somebody I-I need somebody.

[Justin Bieber:]
And you can have it all
Anything you want I can bring
Give you the finer things, yeah
[Usher]
But what I really want
I can't find 'cause, money can't find me.
Somebody to love. (Ohh Whoa)

[Justin Bieber & Usher:]
Find me somebody to love (Ohh)

I need somebody to love (Yeah)
I-I don't need too much
Just somebody to love.
Somebody to love.I don't need nothing else,
I promise girl I swear, I just need somebody to love.

I need somebody, I-I need somebody
I need somebody, I-I need somebody
(Somebody to love)
I need somebody, I-I need somebody
I need somebody (I swear I just need somebody to love)
I-I need somebody.
Oh oh oh oh oh... etc

Is she out there
Is she out there
[repeat]

I just need somebody to love


Më Shumë Këngë Nga Justin Bieber:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet