Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Justina Aliaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  84
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Justina Aliaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Shkelqimin e yjeve shqiptare te te gjitha fushave te jetes nuk e durronin dot komunistet, drejtuesit injorante te shtetit te djeshem shqiptar, dhe si e tille edhe ai yll duhej shuar, duhej denuar, duhej... Dhe Justina u denua, u denua rrende, madje, por fatmiresisht nuk u shua. Talentet nuk shuhen, ato vetem mund te zbehen. O zot cfare cmendurie dhe fatkeqesie! Ne kulmin e arritjeve dhe suksesit, kur aktorja, kengetarja e madhe Justina Aliaj ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

5
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Ema Qazimi

Zeliha Sina

Pavlina Nikaj

Violeta Simoni

Bruna Sota Hoxha

Morena Reka

Nertila Koka

Alida Hisku

Lindita Theodhori

Myfarete Laze

Tags: Justina Aliaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet