Më mbaj mend (për 1 muaj)

Justina Aliaj & Sherif Merdani - Ne Mbremjen E Vallezimit (Ne Te Dy) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9

Ne vallzim nje dite te shtune
Syt ‘e mi tek ti me mbene
Desha tok te lozim shume,
Por nuk munda vec nje here,

Drejtim jush kush t’ju marri
Bashke me ta dal dhe une
N’atletike une i pari,
Por per tek ti arrij ne fund.

Mbremja jone fest’ e gjalle
Midis ciftesh nen drite
Ne te dy ball’per balle
E midis nesh ka vec muzike.

Ja tani vallzojme ne
Gjithe orkestra flak u ndez
Ti si flutur shkel per dhe
E une ngatrohem ne cdo kthese.

Them na shohim ne te gjithe
Kur une tok me ty vallzoj
Ne muzike e neper drite
Se si ngaterrohem s’e kuptoj.Nuk kemi video për këtë këngë.
Justina Aliaj & Sherif Merdani - Ne Mbremjen E Vallezimit (Ne Te Dy)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Mbremjen E Vallezimit (Ne Te Dy)".
3. Video është e këngës "Ne Mbremjen E Vallezimit (Ne Te Dy)", por nuk këndohet nga Justina Aliaj & Sherif Merdani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Justina Aliaj:


Komente 0