Më mbaj mend (për 1 muaj)

Justina Aliaj - Jam Nje Vajze Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  6

Jam nje vajze
Vajze e thjesht
Vitet skan rendesi
Shoqe emrin e kam shpesh
Me ju jam gjithnji

Skam asgje qe mua me dallon
Floket syt e zinj
N'gjoks kam zemren medaljon
N'kominoshe gri

Jam nje vajze vajze e re
Jam e lumtur sot
Fjale e madhe fjale e re
Me gezojne mua fort

Jam e qeshur dhe e lire
Jeta me gezon
Por sjam vetem une e tille
Por gjith shoqet sot

Me an t'fjales ngrihem lart
Lodhjen nuk e di
Dhe ne jete pa frik cdo hap
Hedh me krenari

Me kerko ti djale zemren o
Jo nuk dua fjale
Me kupto pra ti mendimet o
Dhe arrin ne gare

Jam nje vajze vajze e re
Jam e lumtur sot
Fjale e madhe fjale e re
Me gezojne mua fort

Jam e qeshur dhe e lire
Jeta me gezon
Por sjam vetem une e till
Por gjith shoqet sot

Jam nje vajze vajze e re
Jam e lumtur sot
Fjale e madhe fjale e re
Me gezojne mua fort

Jam e qeshur dhe e lire
Jeta me gezon
Jo sjam vetem une e till
Por gjith shoqet sotNuk kemi video për këtë këngë.
Justina Aliaj - Jam Nje Vajze
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Nje Vajze".
3. Video është e këngës "Jam Nje Vajze", por nuk këndohet nga Justina Aliaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Justina Aliaj:


Komente 0