A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jutbina
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  5
Këndon kryesisht: pop-rock

Jutbina është grup artistësh i njohur. Jutbina eshte nje grup nga Kosova/Mitrovicë i formuar në vitin 2013. Zhanri i tyre influencohet nga shumë zhanre dhe kjo e bën muzikën e tyre unike.

Vocals: Lekë Shala
Guitars: Leotrim Fetahu, Egzon Mustafa
Bass: Dren Nishliu
Drums: Aron Dobroshi

Më datë 13 Mars 2015, Jutbina publikojnë videoklipin "Fatamorgana".

Më datë 25 Korrik 2016, Jutbina publikojnë videoklipin "Xhungël Urbane".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019