Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
 • Emri i Vërtetë:
 • Kastriot Preteni
 • Vendlindja:
 • Suedi 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Norvegji 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
BIOGRAFIA: KAS është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Kastriot Preteni është i njohur gjerësisht për fansat e tij si KAS. Ai u lind ne korrik 1992 në Suedi dhe në moshën një vjeqare ka lëvizur per ne Norvegji me familjen e tij. KAS po bën një emër në muzikën hip hop për stilin e tij të ri, aftësitë lirike, dhe video të mahnitshme muzikë origjinale. KAS është i lindur të jetë në skenë. Shfaqjet e tij të gjalla janë sjellë nga fansat nga e gjithë bota, gjatë te cileve tregon shfaqjet e suksesshme n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

8 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtareMesmerizer Mixtape (2011)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

DurimKid

Strongi

Ace

Merytoni

Tankilla

Bx-A

Mr.Trimi

Sela aka Boszman

Baggeri

Alidema


Tags: K.A.S, Kastriot Preteni, Kas

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet