Më mbaj mend (për 1 muaj)

K-Albo - Te Centrala Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

2x)Te centralla do asgana,
machoo,
njo ka bo nana.
Te centralla do hajvana aa,
tu qu mall ka havana.

Allo mirdita,ha shoki jem qa ka ka mirdita?
Nuk jeni fer po boni hile,
matne estraden qaq kena kille.
Loqkaa ajo punen ma din,
thot lek po bon amo shum je ka pin.
Halaa neper men tinejgjeri,
jeni bo hor, tomi dhe xheri.
Halaa tu bo llojlloj dela,
hala pi maj me kok un burdella,
ngoje bitin si me rrok pitin,
machon pe don, se do bret pitin.
Skeni kaqika,dillera npika,
500 un dit e po thuni u fika.

(2x) Te centralla do asgana,
machoo njo ka bo nana,
te centralla do hajvana,
aa tu qu mall ka havana.

Allo krusita mallin e sita ju jeni shita,
ni jav e shita machoo,
e ka met leme edhe tbleme,
tu e majt pleme,
apet rrezikova,
5kalendara neper ara,
tu mjellen fara.
Bebillak tu perzi si maqin,
ti sje ka del,
po thu kta ma q*n loqken,
ta marri en gji,
qite dy time pi thu vetit G.
Kaca u thy, nja dy hajna,
thirri krejt shokt,
edhe bashk na i hajna.
Te centralla do asgana,
ju jeni p***a me juve nuk shana.

(2x) Te cententralla do asgana,
machoo njo ka bo nana,
te centralla do hajvana,
aa tu qu mall ka havanat.


Ky tekst u dërgua nga Anna🖤K-Albo
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/01/2020
Produksioni: Floriant Salihu (Flow)


K-Albo - Te Centrala
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Centrala".
3. Video është e këngës "Te Centrala", por nuk këndohet nga K-Albo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga K-Albo:


Komente 0