Më mbaj mend (për 1 muaj)

K-Boy's

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: K-Boy's është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Janar 2016, K-Boy's marrin pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "Merr Flak"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Double-G

Arm

Tingujt E Zemres

Master D

Zineflw

Maskat-G

North Side

O.R.G

Triada-T

RealGangsta

Tags: K-Boy's, K-Boys


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet