Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Dasmash - Sa E Bukur Na Ka Dalë Nusja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  43

Sa e bukur na ka dalë nusja,
marshalla, marshalla!
E bukur për bukuri-e
o marshalla, marshalla!
Paska shtatin o si selvi-e
o marshalla, marshalla!
Paska ballin o perishan-e
o marshalla, marshalla!
Paska vetllën o si gajtan-e
o marshalla, marshalla!
Paska synin-o si filxhan-e
Paska hunden-o miskavi-e
o marshalla, marshalla!
Paska faqet-o gurabi-e
o marshalla, marshalla!
Paska gojën-o si kuti-e
o marshalla, marshalla!
Paska dhamët-o si inxhi-e
o marshalla, marshalla!
Ma gëzofsh-o dhandri i ri-e
o marshalla, marshalla!


Këngë Dasmash - Sa E Bukur Na Ka Dalë Nusja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa E Bukur Na Ka Dalë Nusja".
3. Video është e këngës "Sa E Bukur Na Ka Dalë Nusja", por nuk këndohet nga Këngë Dasmash.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Dasmash:


Komente 1