Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Dasmash - Sonte Kemi Dasëm Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  23

I: Sonte kemi dasëm
Të gjithë do festojmë. :I
I: Djalin më të bukur
Sot po e martojmë. :I
Ref.:
I: Hajde more shokë
Të pimë nga një gotë raki
Të na trashëgohet
O ky çift i ri! :I
Plot miq edhe shokë
Na u mbush oborri.
Hyni t’gjithë në valle -
Të trashëgohet djali!
Ref.:
Hajde…Nuk kemi video për këtë këngë.
Këngë Dasmash - Sonte Kemi Dasëm
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Kemi Dasëm".
3. Video është e këngës "Sonte Kemi Dasëm", por nuk këndohet nga Këngë Dasmash.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Dasmash:


Komente 1