Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Dasmash - Oj Zogo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16

Oj zogo
oj zogo jelek me vija
oj zogo
a i ke paa
a i ke pa shoqet e mia
a i ke pa?

i kam pa o nën një hije
tuj u be gati për nusriee

Oj thëllanx ,
oj thëllanx thëllanx e malit
a i ke pa
a i ke pa çorapt’ e djalit
a i ke pa
a i ke pa çorapt’ e djalit

i kam pa
i kam pa i kam qënis’eee
lule lule i kam ujdiss eeeee

hajde nuse
hajde nuse dalëngadalë
hajde nuse
ka shume ditë
ka shume ditë që të pres me ardh
plasi vallja
plasi vallja ore ore
nusja jone si lulebore


Këngë Dasmash - Oj Zogo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Zogo".
3. Video është e këngës "Oj Zogo", por nuk këndohet nga Këngë Dasmash.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Dasmash:


Komente 0