Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Dasmash - Po Knojna Me Def Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  90

Po knojna me def (4x)
ishalla perhajr e me muhabet (2x)
hajde me shuplak (4x)
ishallaa perhajr edhe me nafak(2x)

Hajde me vallzu (4x)
ani sa me gzim jemi tuj kendu(2x)
Vallzojm me tupana (4x)
djalin ma te bukur po e marton nana(2x)
Këngë Dasmash
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/10/2015


Këngë Dasmash - Po Knojna Me Def
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Knojna Me Def".
3. Video është e këngës "Po Knojna Me Def", por nuk këndohet nga Këngë Dasmash.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Dasmash:


Komente 2