Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Këngë Kosovare - Punën Time Do Ta Shes

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Punën Time Do Ta Shes".
3. Video është e këngës "Punën Time Do Ta Shes", por nuk këndohet nga Këngë Kosovare.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Këngë Kosovare - Punën Time Do Ta Shes  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  7

Komente

3 🔥

22/05/2014

2014-05-22T20:40:49+00:00I: Punën time do ta shes
Për me ngranë e për me pi
Do të ulem në kujtesë
Sa me mall po rri n’vetmi. :I
Ulu me mu’ sevda
I: Ulu me mu’ sevda! :I
Se me ty kam sevda.
Ref.:
Edhe ini ju moj goca
Për t’hu’jt mos ma lini
I: Hani pini g’zoni!
Për dashuninë që keni. :I
Kur më shkon sokakut ti
Me nji rrem me shumë halle.
Mori gocë moj turtulleshë
M’len njiherë të puth në faqe!
I: Ulu me mu’ sevda :I
Ulu me mu’ sevda
Se me ty kam sevda.
Ref.:
Edhe


Më Shumë Këngë Nga Këngë Kosovare:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet