Më mbaj mend (për 1 muaj)


Këngë Kosovare - Prap Për Ty Këngën Këndoj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prap Për Ty Këngën Këndoj".
3. Video është e këngës "Prap Për Ty Këngën Këndoj", por nuk këndohet nga Këngë Kosovare.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Këngë Kosovare - Prap Për Ty Këngën Këndoj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

12/08/2014

2014-08-12T15:53:55+00:00Cila ëndërr të ka kapluar?
N’përqafim t’cilit jeton?
Nuk e di a kam gabuar
A gaboj se të dashuroj?
Ref.:
Prap për ty këngën këndoj
Dit’ të lumtura sot kujtoj
N’rininë time hyre si engjëll
Kurr nuk të harroj.
Prap për ty këngën këndoj
Prap unë ty sot të kërkoj.
N’rininë time hyre si engjëll
Kurr nuk të harroj!
Mos më le, ti vetëm kthehu!
Jeta nuk është aventurë.
E di mirë se më dëgjon
Kthehu sa s’është vonë!
Ref.:
Prap për ty …


Më Shumë Këngë Nga Këngë Kosovare:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet