A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Këngë Kosovare - Dashuria E Parë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/08/2014

2014-08-12T16:53:55

Jetën do ta kisha falë
Për dashninë time të parë
Më beso se të kam dashtë.
A thua vallë aqë shumë gabova
Pse aqë shumë të dashunova?
Isha e re aspak s’mendova.
Ref.:
Kthehu t’lutem përsëri
Se të desha vetëm ty.
Kanga ime ty të thërret
Eja, mos më le të shkretë!
Ika unë nga jeta ime
U burgosa n’errësi.
Zemrën time ma ke nxi.
Yjet dikur më ndriçonin
Tash janë humbë n’errësirë
Të kërkoj i dashur ty.
Ref.:
Kthehu…


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019