Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Shkodrane - Nji Lule Që M’ka Çilë Tash Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

I: Një lule që m’ka çil tash, aman!
Mbi gjithë shoqe bante dritë :I
I: Bukurinë ma ke me naze
Zemrën teme ma bezdisë. :I
N’zemër teme ke zanë vend, aman!
Bereqet s’po m’len me ba.
Natë e ditë më rrin ndër mend-e
Më merr malli për me t’pa.
Vaj bre djalë se ç’asht’ meraku, aman!
Ti hala se ke provu’
Me vu vesh se çka thonë hallku
Kishim tretë kishim maru’.
Kisha maru’ kisha tretë, aman!
Si bylbyli n’vend të shkretë.
Hajde dushë e hajde shpirt-o!
Hajde t’rrina dritë me i dritë!Nuk kemi video për këtë këngë.
Këngë Shkodrane - Nji Lule Që M’ka Çilë Tash
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nji Lule Që M’ka Çilë Tash".
3. Video është e këngës "Nji Lule Që M’ka Çilë Tash", por nuk këndohet nga Këngë Shkodrane.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Shkodrane:


Komente 0