Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Shkodrane - Më Ka Vra Dashnia Jote Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4

I: Ah ç’më ka vra dashnia jote
Që t’pata t’vetme në kët jetë. :I
I: Oh edhe shpirtin ma dogje, djalo
Shumë të durova unë e mjer’! :I
Oh ke me m’lyp’ e s’ke me m’gjetë
Dit’ e nat’ do t’kjajsh për mu’!
Oh ke me m’lyp e s’ke me m’gjetë
Do t’shkoj prap, s’do t’kthehem ma!
Ah si s’tu dhimt o bashkimnia
Për njata sy që m’i dogje zjarr?
Oh kan’ me t’ra ndërmend fjalt’ e mia
Por at’her s’kan’ me pasë dobi.Nuk kemi video për këtë këngë.
Këngë Shkodrane - Më Ka Vra Dashnia Jote
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Ka Vra Dashnia Jote".
3. Video është e këngës "Më Ka Vra Dashnia Jote", por nuk këndohet nga Këngë Shkodrane.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Shkodrane:


Komente 0