Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Shkodrane - Për Mu’ Paska Kenë Kismet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Jar, për mu’ paska kenun kismet
Me kenë ti e tjera kujt.
I: Mbasi të du’, ban merhamet!
Jar, dhe ti më du’j! :I
O të vegova e më ra terri.
Hupa e nuk k'jesh insanë
E pashë mirë se s’mund t’dal açik
Jar, ty moj zojë e randë!
Kah të shof sytë s’mund t’i daj
E prej gojet nuk të lëshoj.
Po më mbushen sytë me vaj
Jar mor si s’mbaroj!?


Këngë Shkodrane - Për Mu’ Paska Kenë Kismet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Mu’ Paska Kenë Kismet".
3. Video është e këngës "Për Mu’ Paska Kenë Kismet", por nuk këndohet nga Këngë Shkodrane.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Shkodrane:


Komente 1