Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Shkodrane - Shkoj E Vij Flutrim Si Zogu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Shkoj e vij flutrim si zogu tuj mendu’
Ndalem n’at’ dritare vasho me t’shikju’
I: O shpirt sa të du’, dal njiher e fol me mu’1
Jeta ime për mbas teje ka mbaru’. :I
Si u shkrina e s’të pashë moj bukuri?
Nën dritare tueja, po kjaj si fëmi.
Kjaj se m’ke hutu’ e s’po di se kah me shku’
Zemra jeme për mbas teje ka mbaru’!
Ti moj vashë n’atë dritare, çfar mendon?
Mue prej gjumit, çfarë kërkove, pse më zgjon?
Oh se kam mbaru’, ma nuk mundem me duru’
Jeta jeme për mas teje krejt u shu’?Nuk kemi video për këtë këngë.
Këngë Shkodrane - Shkoj E Vij Flutrim Si Zogu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkoj E Vij Flutrim Si Zogu".
3. Video është e këngës "Shkoj E Vij Flutrim Si Zogu", por nuk këndohet nga Këngë Shkodrane.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Shkodrane:


Komente 0