Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Shkodrane - Kenke Nuri I Bukurisë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Kenke nuri i bukurisë
Shpinë ma kishe në serjanë.
I: Do t’i baj rixha kojshisë
Të ma presin pak njat man
Aman, aman. :I
Si me sy, njashtu me vet’lla
Shoqi-shojt i kemi ngja.
Kur mendoj se mbushet vjeta
Plasa i mjeri me të pa.
Aman, aman.
Rreth e rreth me avulli
Si fëllanza ndrye n’kafaz.
Jasaman moj shtat selvi
Del në xham se po pëlcas
Aman, aman.


Këngë Shkodrane - Kenke Nuri I Bukurisë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenke Nuri I Bukurisë".
3. Video është e këngës "Kenke Nuri I Bukurisë", por nuk këndohet nga Këngë Shkodrane.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Shkodrane:


Komente 0