Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Trimërie - Ditë E Zezë 6 Qershori Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Ditë e zezë 6 qershori
Shtini me pushkë tradhëtari
I: Ranë si trima tre dëshmorë
N’mes të rrugës, në Kavajë. :I
Dalin motrat e Raziut
N’skaj të rrugës pranë shtëpisë:
- Hakun tand vlla do t’a marrin
Bij të tjerë të Shqipërisë!
Doli nana e Vangjelit
Mu ke pragu i shtëpisë:
- Kam dhe ma unë djem të tjerë
Për në radhët e partisë!
- Fli i qetë o shoku Loni!
Edhe ju dëshmorë të tjerë.
Për shumë shekuj do të rrojë
Emri juaj në këtë jetë!Nuk kemi video për këtë këngë.
Këngë Trimërie - Ditë E Zezë 6 Qershori
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ditë E Zezë 6 Qershori".
3. Video është e këngës "Ditë E Zezë 6 Qershori", por nuk këndohet nga Këngë Trimërie.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Trimërie:


Komente 0