Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Trimërie - Këngë Për Ganimete Tërbeshin (2) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  5

Hej asnji fjalë si shpëtoi o prej goje
Nanë moj sa shumë duroi
Hej, hej!
Nanë moj sa shumë duroi!
Hej shkumza t’bardha i dilnin prej goje
Shokët nanë s’i tregoi
Hej, hej!
Shokët nanë s’i tregoi!
Ref.:
Jo, jo s’ke vdekë lul’kuqja e Gjakovës
O ne me mall të kujtojmë, oj Ganimete!
Jo, jo s’ke vdekë lul’kuqja e Kosovës,
Ganimet, moj krenaria jonë!Nuk kemi video për këtë këngë.
Këngë Trimërie - Këngë Për Ganimete Tërbeshin (2)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Këngë Për Ganimete Tërbeshin (2)".
3. Video është e këngës "Këngë Për Ganimete Tërbeshin (2)", por nuk këndohet nga Këngë Trimërie.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Trimërie:


Komente 0