Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

K.o. - Bonu Mc  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Bonu Mc"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bonu Mc" kënduar nga K.o..
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga K.O.:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet