Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro (K-One)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  172
  • Emri i Vërtetë:
  • Kastriot Aliu
BIOGRAFIA: Kastro (K-One) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Kastro është një emër mjaft i talentuar nga Gjilani, këngët e të cilit pëlqehen në masë të madhe nga publiku. Ai vazhdon të jetë shumë i angazhuar edhe me koncerte e mbrëmje të ndryshme muzikore. Më datë 4 Nëntor 2018, Kastro publikon videoklipin "Aliena". Më datë 7 Dhjetor 2018, Kastro publikon videoklipin "Era" dhe është kujdesur vetë për tekstin. Kënga është një baladë hip hop dhe RnB dhe producent i saj është Liridon Rexhepi. Ana vizual...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Anëtar i grupit

Kthetrat

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (20)

8
8
8
8
2
8
12
9
14
18
20
19
9
7
4
4
2
5
2
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Xhema Aka Jemayli

Danny Boy

Pitt

Kacho

Gjyks

Bigg V

Legjenda

Agon Nimani

Niku

Sony NRG

Tags: K-One, K One, Kthetrat, Kastro, Kastriot Aliu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet