A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kastro - G'ja Mahallës

Teksti i këngës:

G‘ja I Mahalles po bon lek lek
Si P9 si P9 naper qytet
Dje me bmw sot me mercedes
Prom u kon me 2 sonte me 5

Part 1
A pom man n‘men a pom man n‘men
Dikur sum ke zon sen tash jom bo koxha problem
Nuk e di, kena ni, se Kastro nuk ka mundsi
Amo kejt i bona vetes i besova
Veq qato menimet e tua nuk po du mo mi ni
Cili po menoni me mu gara me pas
Duni me dit se beat‘es pi ja luj un qoken
Hala tu repovat dite e nat edhe nuk po di mu nal
Amo senet tash krejt po doken
E so ka ma nin se qka jon tu thon per mu
Jom qaj tipi qe e boj se nuk du mo me andrru

Me havera na po derdhum shishe
Dikur kena lujt me centa tash lujna me mishe
I kom pa senet prej nalti sikur dallendyshe
Hala qaj qe jom kon e ti maj inat se se..

Ref
G‘ja I Mahalles po bon lek lek
Si P9 si P9 naper qytet
Dje me bmw sot me mercedes
Prom u kon me 2 sonte me 5

Part 2
Po lujna si n‘luna park vleren sikur paret mark
Kshyra me ju afru amo ika shum ma larg
Kom qef me lujt me flow se um han mrena n‘bark
Hajde tash e ndrrojna pak hajde tash e ndrrojna pak
Dej t‘dillen prej t‘hanes po s‘po bin prej hanes
Pi ni kta havera tu thon hallall gjini nanes
Haaa..aa.aaa see you panama
Sory mama im just tryna make some dollaa

Me havera na po derdhum shishe
Dikur kena lujt me centa tash lujna me mishe
I kom pa senet prej nalti sikur dallendyshe
Hala qaj qe jom kon e ti maj inat se se..

Ref
G‘ja I Mahalles po bon lek lek
Si P9 si P9 naper qytet
Dje me bmw sot me mercedes
Prom u kon me 2 sonte me 5

Kemi krijuar një rubrikë të re me Akorde Këngësh Shqip. Ju lutemi të na ndihmoni nëse mundeni me akordet e kësaj kënge. Faleminderit për kohën tuaj!


(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019