Official Video

K-One - Gabimi Jetës  (Feat. Mc.roni)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/08/2009

2009-08-27T21:35:08veten tash nuk pe njof pse nuk jom si dje
kërkon nuk pe njof as kurkush nuk pom njeh
tu u tymos tu u sill me shoqni nat per nat
a ke gabimi jem a nashta nuk pata fat
t'kalumën pe kujtoj pom sillen shum menime
per çdo sen që e kom bo sun po gjej arsyetime
shum veprime që i bona kurkun nuk dhash llogari
kejt m'thojshin qa je tu bo un i thojsha nuk e di hhhhh
agresiv une ja nisa mu dok
n'kriza para noja meta vet un pa shok
1 femën që e pata edhe ajo u zhduk
ajo m'folke per t'mir un i thojsha ik huup
e di osht von po mso pi gabimit tem
nuk osht mir me ni vetën mos u bazo n'çeto men
dita mu bojke nat e nata mu bojke dit
premtimet qe i dhash jo nuk mujta mi arrit yeah

ref(2X):

jo nuk ja fali vetës
gabimin tim te jetës
vetmija më kaploj
nuk di nga t'ja filloj

te para s'muj m'ja nis jeta jem mori fund
kërkush nuk ka faj,a faji osht te un
un tasht mbeta vet,e kërkan se kam ngat
vetmia um kaploj,jeta ma bani mat
rri vetum tu menu un shum i qet
sillna pshtillna ka mos napër rrug un tu fjet
u deshke me vjedh për me ba naj qare
me kapuq tu u sill e n'dor me ni cigare
ksaj jetës tem osht ti ardh funi
nuk e nij veten mir,spom zen mu as gjumi
kur të shof me tjetër kan,syni um pikon
nervozën ti ma shton,nuk e di ça je ka bon
e ti që t'kum hup dhe ma kthim s'ka
e di qe t'kum ba me vujt, edhe zemrën ta kum vra
po edhe un jam lëndu,në rrug kur t'kom pa
kur um dole përpara me tjetrin krah për krah

ref(2X):

jo nuk ja fali vetës
gabimin tim te jetës
vetmija më kaploj
nuk di nga t'ja filloj


Ky tekst u dërgua nga Driniii Cyanide 4 Ever   cunami
Më Shumë Këngë Nga Kastro (K-One):

Më Shumë...