Më mbaj mend (për 1 muaj)

K-One - Kom Nevoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kom nevoj q'do sahat me te pas ngat
se t'kom fat me zemer une pe thom
qe me ty du me kon bashk
ti qaq leht nuk harrohesh se me kujtohesh
q'do moment
edi nervoz ti bohesh kur un bohna si i trent
po du mu harru ky sen qysh edhe tjerat jon harru
mant te ti i kom pas edhe pak tu kom largu
mue as shpresa nuk um des se kom besim te ti
edi qe vet nuk je se edi qe kthehesh ti
kaniher e teproj nashta ti sun um duron
po apet nuk ki me gjet 1 njeri qe si un t'don
qe per ty kejt i bon bile kejt anash i len
nuk ka pas s'ka me pas per tjert kon zmera ven
syt e tu ma bojn drit edhe nese e kom terr
besom s'du met pa keq asniher
po edi qe me mu e sigurt gjith ki mu kon
veq ty ton jeten me te pas krejt boten e kisha dhan
une kom nevoj per y kallxom ti per mu a ki
a nashta osht e vertet qe spo don mem pa me sy
kaniher jom sill keq nashta jom bo sikur fmi
po se di a inati a nashta kom pas gjelozi
pa ty po nina keq spo di as me ta spjegu
veq edi 1 cop e zemres osht tum mungu
spo muj me te t'harru as shanca spo kom
ne sy pota thom veq niher hajt kuptom
um shkoj jeta me merzi ti se din du me kup
veq ti um dhe gzim spo du edhe ty me t'hup
pom dhamin trut pernime jom bo pshtjellan
nuk t'nderroj me krejt boten e le me ni gilan
nuk t'nderroj me krejt boten e le me ni gilan
nuk t'nderroj me krejt boten e le me ni gilan .

Ky tekst u dërgua nga Aidda


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 02/03/2013


Më Shumë Këngë Nga Kastro (K-One):


Komente 0


K-One - Kom Nevoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kom Nevoj".
3. Video është e këngës "Kom Nevoj", por nuk këndohet nga K-One.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.