Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

K-One - Come On Come On
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Come On Come On".
3. Video është e këngës "Come On Come On", por nuk këndohet nga K-One.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

K-One - Come On Come On  (Feat. Ideal)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Nertok Showdown"

Komente

Asnjë Koment

05/04/2013

2013-04-05T16:59:10+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Come On Come On" kënduar nga K-One.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Spice GirlS. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Come on, come on! Come on, come on! Come on, come on!
Come on, come on! Come on, come on!
Come on, come on, come on! I say!
Come on, come on! Come on, come on! Come on, come on!
Come on, come on! Come on, come on!
Come on, come on, come on!

D'you wanna be in my gang, my gang, my gang?
D'you wanna be in my gang? Oh yeah!
D'you wanna be in my gang, my gang, my gang?
D'you wanna be in my gang?

I'm the leader, I'm the leader, I'm the leader of the gang, I am!
I'm the leader, I'm the leader
Well, there's no one like the man I am
I can take you high as a kite ev'ry single night
I can make you jump out of bed, standing on my head

Who'd ever believe it? Come on, come on!
Who'd ever believe it? Come on, come on!
Who'd ever believe it? Come on, come on!

D'you wanna be in my gang, my gang, my gang? ....

I'm the leader, I'm the leader, I'm the leader of the gang, I am!
I'm the leader, I'm the leader
I'm the man who put the gang in bang - a-ha
I can take you over the hill, ooh what a thrill
I can make you sell me your soul for your rock'n'roll

Who'd ever believe it? Come on, come on! ....

D'you wanna be in my gang, my gang, my gang?
D'you wanna be in my gang? Oh yeah!
D'you wanna be in my gang, my gang, my gang?
D'you wanna be in my gang? Oh yeah!
D'you wanna be in my gang, my gang, my gang?
D'you wanna be in my gang? Oh yeah!
D'you wanna be in my gang, my gang, my gang?
D'you wanna be in my gang? Okay!

Come on, come on! I say! Come on, come on! I say!
Come on, come on!
Come on, come on! Come on, come on!
Come on, come on, come on! I say
Come on, come on! .... I'm the leader
Come on, come on! ....Më Shumë Këngë Nga Kastro (K-One):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë