Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kastro - Messi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Messi".
3. Video është e këngës "Messi", por nuk këndohet nga Kastro.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kastro - Messi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

23/08/2020

2020-08-23T13:59:06+00:00[Messi:]
-----

REF 2x
Une Jom kan ku nuk u kan as dreqi
Hala po bon zhurem Mercedesi
E luj lojen une ma mir se MESSI (Barcelona)
I boj me fol teton vetmeveti

Qifsha famen qa m'duhet fama
Nese skom lek une e nuk kom janana
Um ka rrit topi droga mahalla
Nuk kthena broke ma f**k it Jon prralla
I veshun me marka
200€ darka
Ka ardh koha jem me I prek majat ma t'nalta
Ajo sikur mjalta
Kurr nuk rrin me fallca (nah)
So pune korone
Ju moti jeni me maska

Nuk Jom kan te shpia sdi qe sa net
Teshat e mia hala po rrin n'gypek
Prej qyteti n'qytet
Prej shteti en shtet
Bella Bella Ciao
Bella Bella Bella Ciao

REF 2x
Une Jom kan ku nuk u kan as dreqi
Hala po bon zhurem Mercedesi
E luj lojen une ma mir se MESSI (Barcelona)
I boj me fol teton vetmeveti

Smun me nejt n'tavolinen ku ha e pi
Se ti fol me goj
Une punoj me kry
I hargjoj 5 per mi marr 10 mije
Don me pas sukses bro just follow me
Follow me Follow me Follow me
Bojna lek I hargjojna me shoqni 2x

Nuk Jom kan te shpia sdi qe sa net
Teshat e mia hala po rrin n'gypek
Prej qyteti n'qytet
Prej shteti en shtet
Bella Bella Ciao
Bella Bella Bella Ciao

REF 2x
Une Jom kan ku nuk u kan as dreqi
Hala po bon zhurem Mercedesi
E luj lojen une ma mir se MESSI (Barcelona)
I boj me fol te ton me veti

[Allahile:]
------

Ref.
Allahile qa po fol
Qa po ma merr neper goj
Emrin tem jo
Se t'kushton shume (sky sky)
Nese s'fol per pare boy
Lem rahat se ski nevoj
Me lodh veten edhe mu kaq shum (nah nah)
(lshoma be ni beat ta mys t'ja qi ropt)
(hey a e dini pse sju kom kap kurr per bole kerkjuna)
(se skan bole per mem majt mu bro) (sky sky)

GangBang une me dy
Vet I treti
E qa me fol me ty
Pse ma lodhe rakin
Une se di
Nashta man inati G
Qe ti si ki
Moti na ka bo high bari
Moti nalt na ka qu neve koka
d.m.th gjithmone une I pari
Qata kurr nuk kom fol une per droga (sku sku sku)
A thu qa o ka bon G-ja
Po hargjon lek me rrospia
Don me lujt kejt kokaina
Mamani rakin
E keni fatin
Per kit pune kejt ja kini dhan hakin
Po ma qajn trapin
Me mujt kejt I japin
Me pa posht babin
Qysh spo ju vjen more marre
(kurr nuk kom bo diss)
E qiva hip-hopin ashiqare
(pa asni bashkpunim)
Ju keni met tum kshyr per dritare tare
(ej qa po boni more)
Per kit qimnane une jom abetare
(prej 14 vjet nonqim)

REF 2x.
Allahile qa po fol
Qa po ma merr neper goj
Emrin tem jo
Se t'kushton shume (sky sky)
Nese s'fol per pare boy
Lem rahat se ski nevoj
Me lodh veten edhe mu kaq shum (nah nah)

Kartolina (2)

0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Kastro (K-One):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet