Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro - Teka Teka Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  16

Yeah yeah
Se une jam gjigand
Kur folin per trotineta
Un foli me bossa
Ju jeni marijuneta
Keni bo shume pare
Amo po jua nxen kuleta
Hajde pak ka na
Ju kallzojna me paketa
Masse masse wari
E kalli 1 masse wari
E masi e kalli porositi Kallamari
Nuk e di a ka ma q*m none ktu barry
Se qa do qe po folin nuk po ma nin jo jo jo
5 copa jan tu nejt nkom
Goxha filozofi spo di ciles me ja dhon
A po thu me veti kuku une te isha kon
Valla n2 kom kurr se kisha lon

E rrina ton naten na bojna qef
Nxene ti sonte neser se njef
Nxjerri krejt splifat e mos i mshef
Jena bo def jena bo def

Spo na nxen diskoteka teka teka teka
Teka teka teka teka teka teka teka teka
Teka teka teka

Bojna gjeste si me pas lujt
Lekt i harxhojna nuk dina
Me i rujt
Ti me kejt shoqet rrini me bujt
Paske frajer si kallzoj kerkujt
Se as sjom ka du ma shum
One night stand. Stand dhe don
Bojna qa bojna neser
Wrum wrum
Ikem te shpija sjena pa kun
Sonte qa lypa e gjeta gjeta
U harxhu kuleta
Zonja me shoqet e veta
Veta secila 2 metra
Meta se jeta e shkreta
Na la pa letra pa centa (shiit)
Po qa bohet sot sbohet neser

E rrina ton naten na bojna qef
Nxene ti sonte neser se njef
Nxjerri krejt splifat e mos i mshef
Jena bo def jena bo def

Spo na nxen diskoteka teka teka teka
Teka teka teka teka teka teka teka teka
Teka teka teka


Ky tekst u dërgua nga FABIO TOTAKastro (K-One)
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/12/2020
Teksti: Kastro (K-One)
Video Produksioni: Enis Nishori Films
Prod: Kastro & Florent


Kastro - Teka Teka
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Teka Teka".
3. Video është e këngës "Teka Teka", por nuk këndohet nga Kastro.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

22
19

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Kastro (K-One):


Komente 0