Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro - 500K Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  5

Half Milion black gjet
i kapa une me menagjerin
o kam vjen me kesh pussÿ
ti kur po ma lun milionerin


Ky tekst u dërgua nga bedri hamzaKastro (K-One)
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/06/2022
Prod: H1Lo909 & Oscarzero
Directed: Enis Nishori
Master: AvaxusKastro - 500K
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "500K".
3. Video është e këngës "500K", por nuk këndohet nga Kastro.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kastro (K-One):


Komente 0