A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

KAOS - Une S'jom Ai


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/08/2013

2013-08-13T16:55:46

Song from the album:

"X"


Baby baby please
get down on your knees
Hajde ti hajde (hajde ti hajde)
Po do me pa vet (po do me pa) veq qa din me mbo
A munesh mem mrri, veq po do me dit
Ti mu per veti (Ti mu per veti)
Ti mu per veti je ka din mem bo.

E kom rrejt veten se sjena per njoni tjetrin
U nda pej meje dje, sot e nxoni tjetrin
U nda pej meje dje, sot e nxona tjetren
E kam dasht teper, po kurr ma shum se veten
Asnjona sum ka shti me kesh si ti
Asnjoni e di nuk t’ka shti me kajt si une
E di qe ke dasht mu nda plot here pej meje
Po une e kam dit gjith qe s’munesh

[Chorus: 2x]
Une sjam ai, as ai aii
Sko me kon ai, as ai aiii
Um ke thon, mke thon, mke thon
Qe ki me mdasht gjithmone

Vet po dalin fjalt, vet o ka i shkrun dora
Thojn koha i sheron krejt, po ktu u nal ora
Hale um vjen inati, po sta kom inati
Hale jam qut ton naten, kur tshoh me at papakin
Nuk o ma i mir se une , e di
Sknaqesh me to si me mu, e di
Kjo kang o per ty, e di qe e din
Veq qysh e ke pas ma heret me mu, se ki

Jo se ki, jo kurr nuk e ki mo
Nuk je tu e dit
Qe nuk ki mem prit mo
Kurr me pas si une, jo si une
Se si une ska

Jo, jo nuk e ki
Jo kurr nuk e ki mo
Nuk je tu e dit
Qe nuk ki mem prit mo
Kurr me pas si une,
Se si une, jo si une ska

[Chorus: 2x]
Une sjom ai, as ai aii
Sko me kon ai, as ai aiii
Um ke thon, mke thon, mke thon
Qe ki me mdasht gjithmone


Lyrics submited by AlbanianEagle   egzonagax
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019