Më mbaj mend (për 1 muaj)


KAOS - Vandami

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vandami".
3. Video është e këngës "Vandami", por nuk këndohet nga KAOS.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

KAOS - Vandami  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  11

Teksti:

KAOS

Muzika & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Video Produksioni:

Pinkmoon Creative

Komente

Asnjë Koment

11/07/2016

2016-07-11T16:00:01+00:00Kce si Vandam
Kce si Vandam

Kaos-at back back
1-2 1-2 check check
Rritja zonin e-ej
U sa shum ma the-ej
Jom kon ma i vogli nklas
Kisha qef me kon pak ma i holl ma i gaaat
Mdoket u kon klasa e 7 kur u bona ma i gjan ma i trash
A je gati a je gati
Mos u nal ti kape hapin
Kushdo qe ta ka inatin
Munet me ta hanger veshin yeahh
Nese don me dal e me kcy ti hajde (ti hajde)
Nese don me t'fyj e me fyj ti hajde (ti hajde)

Kce si vandami
Kce si vandami x2

Ma e mira je sonte n'club
Krejt i ki free ti sonte n'club
Goten plot kape pije ex si shot
Asnjona so ma sexy sot
U yeah U yeah pash familjen ku je
Frajerin veq per mu le
Edhe pse ka lek en kulet
Ama pak ti veq 1 minut
1 minut pi doket pak
Kshu qe mos u gut
S'ke qa meresh me ata kur jom une ktu
Kshu qe coj durt nalt edhe kce ma shum
Hej Mami Hej Mami
Kaos-at Kcejn si vandami
Hej Mami hej Mami

Kce si vandami
Kce si vandami x2

Kqyre Vigani sa mir po kcen
Kqyre Vigani sa mir po kcen
La la la la la la la
Kqyre ti Lumi sa mir po kcen
Kqyre ti Lumi sa mir po kcen
La la la la la la la

Kce si vandami
Kce si vandami x2

Kce si vandami
Kce si vandami


Ky tekst u dërgua nga Elsa
Më Shumë Këngë Nga KAOS:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet