Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
K-Zib

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.2 / Votuan:  6
  • Emri i Vërtetë:
  • Kujtim Ziberi
  • Vendlindja:
  • Tetovë 
BIOGRAFIA: K-Zib është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 24 Dhjetor 2010, Lil Vlora publikon videoklipin "2t 1 Vend", në bashkëpunim me K-Zib. Më datë 16 Korrik 2012, K-Zib publikon videoklipin "Rap Era". Në vitin 2012, K-Zib publikon albumin "Rap Era". Më datë 9 Mars 2016, K-Zib publikon videoklipin "Gangsta"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareRap Era (2012)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Niti-G

Baggeri

Sony T

Tuli Goa

S4MM

Daja Do

Bomba

Tikkz

Snow Black

Emir

Tags: K-Zib, Old G's, Kujtim Ziberi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet