Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Kabal Mafia

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Kabal Mafia është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 18 Tetor 2009, Kabal Mafia publikojnë videoklipin "Kermilli Vetmuar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kamikaza-T

T.A.R

Shkupi Soldiers

Mc Records

Septics

Nolis Clicka

Misterioz

Forty Oz

Master Bass

E'7

Tags: Kabal Mafia, O.G.


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet