Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kabala Mafia

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Kabala Mafia është një grup artistësh i njohur. Në Qershor 2011, Kabala Mafia marrin pjesë në Top Fest 8 me këngën "Party Night". Në Maj 2012, Kabala Mafia marrin pjesë në Top Fest 9 me këngën "Some Love". Në Maj 2013, Kabala Mafia marrin pjesë në Top Fest 10 me këngën "Kape Kape"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Anëtar i grupit

Xum Allushi

Ish-Anëtar i grupit

Young Zerka

Ish-Anëtar i grupit

OG043

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

R.A.G

Erozioni

Orient Express

Night Rappers

Vllezrit Susuri

Vëllezërit Zikolli

Madd Dogs

Kadenca Dhe Naseri

7me7

Tempulli G

Tags: Kabala Mafia


Komente mbi këtë artist