Kabil Keça
Kabil Keça
Kabil Keça
  • Vendlindja:
  • Gostivar
  • Jeton në
  • Maqedonia e Veriut
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: ilahi
Kabil Keça është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Në Qershor 2005, Kabil Keça merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Genjeshtare".

Më datë 15 Maj 2015, Kabil Keça publikon videoklipin "Th'rret Ezani".

Më datë 15 Maj 2015, Kabil Keça publikon videoklipin "Malli Nenes".

Më datë 6 Qershor 2015, Kabil Keça publikon videoklipin "Nata E Kadrit".

Më datë 17 Qershor 2015, Kabil Keça publikon videoklipin "Ezani".

Më datë 25 Qershor 2015, Kabil Keça publikon videoklipin "Një Kur'an Zoti Na Dha".

Më datë 2 Gusht 2015, Kabil Keça publikon videoklipin "Kur Vjen Dita Per Me Vdek".

Më datë 9 Shtator 2015, Kabil Keça publikon videoklipin "Urata E Nenes".

Më datë 30 Shtator 2015, Kabil Keça publikon videoklipin "Në ëndërr Të Pash".

Më datë 9 Nëntor 2015, Kabil Keça publikon videoklipin "Refugjatët".

Në vitin 2015, Kabil Keça publikon albumin "Th'rret Ezani".

Më datë 21 Prill 2016, Kabil Keça publikon videoklipin "Ditelindjen Ta Festojm".

Më datë 7 Qershor 2016, Kabil Keça publikon videoklipin "Hosgeldin Ramazan".

Më datë 4 Korrik 2016, Kabil Keça publikon videoklipin "Nan & Bab".

Më datë 18 Gusht 2016, Kabil Keça publikon videoklipin "Nuse Ve".

Më datë 11 Shtator 2016, Kabil Keça publikon videoklipin "Me Fal Jarabi".

Në vitin 2016, Kabil Keça publikon albumin "Me Fal Jarabi".

Më datë 17 Prill 2017, Kabil Keça publikon videoklipin "Malli Per Pejgamberin A.S".

Më datë 12 Korrik 2017, Kabil Keça publikon videoklipin "Baba Me 7 Djem". Muzika e këngës u punua nga Kabil Keça.

Më datë 12 Shtator 2017, Kabil Keça publikon videoklipin "Haxhi". Muzika e këngës u punua nga vetë Kabil Keça.

Në vitin 2017, Kabil Keça publikon albumin "Amin Amin".

Më datë 15 Maj 2018, Kabil Keça publikon videoklipin "Mbulesa".

Më datë 13 Qershor 2018, Kabil Keça publikon videoklipin "Interesi". Muzika e këngës u punua nga Kabil Keça.

Më datë 6 Dhjetor 2018, Kabil Keça publikon videoklipin "M'lindi Vajze" dhe është kujdesur vetë për muzikën e këngës.

Më datë 14 Janar 2019, Kabil Keça publikon videoklipin "Me Fal Nen".

Më datë 31 Janar 2019, Kabil Keça publikon videoklipin "Vdekja" dhe është kujdesur vetë për muzikën e këngës.

Më datë 24 Shkurt 2019, Kabil Keça publikon videoklipin "Qan Gostivari". Muzika e këngës u punua nga Kabil Keça.

Më datë 2 Maj 2019, Kabil Keça publikon videoklipin "Dita E Xhuma". Muzika e këngës u punua nga Kabil Keça.

Më datë 3 Qershor 2019, Kabil Keça publikon videoklipin "Bajrami Ne Gurbet".

Më datë 27 Shtator 2019, Kabil Keça publikon videoklipin "Qan Ummeti". Muzika e këngës u punua nga Kabil Keça.

Më datë 9 Nëntor 2019, Kabil Keça publikon videoklipin "Jam Gostivari". Muzika e këngës u punua nga Kabil Keça.

Më datë 23 Maj 2020, Kabil & Ravza Keça publikojnë videoklipin "Dhikër". Muzika e këngës u punua nga Kabil Keça.

Më datë 26 Qershor 2020, Kabil Keça publikon videoklipin "Jam Shqiptar". Muzika e këngës u punua nga Kabil Keça.

Më datë 7 Shtator 2020, Kabil Keça publikon videoklipin "Në Xhennet...". Muzika e këngës u punua nga Kabil Keça.

Më datë 2 Mars 2022, Kabil Keça & Labinot Rexha publikojnë videoklipin "Me Bismilah". Muzika e këngës u punua nga Kabil Keça.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0